تبلیغات

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان ازطریق سایت www.azmoon.medu.ir

۰

با توجه به اینکه در سال های گذشته علاقه دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان زیاد شده و داوطلبان زیادی برای شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان داوطب شده اند ، مسلما رقابت برای قبولی در این مدارس نیز بسیار بیشتر از قبل شده است.


دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان ازطریق سایت www.azmoon.medu.ir

با توجه به اینکه در سال های گذشته علاقه دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان زیاد شده و داوطلبان زیادی برای شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان داوطب شده اند ، مسلما رقابت برای قبولی در این مدارس نیز بسیار بیشتر از قبل شده است.

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان را دارند ابتدا باید از روند ثبت نام در آزمون این مدارس اطلاعات کافی را بدست آورده باشند تا بتوانند بدون هیچ مشکلی فرایند ثبت نام خود را انجام دهند.

مهمترین اقدامی که دانش آموزان برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان بایستی انجام دهند ، دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشد. شما میتوانید با مراجعه به سایت تیزهوشانazmoon.medu.ir وhoosh.medu.ir دفترچه آزمون تیزهوشان رو دانلود کنید.

با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان در دو پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم برگزار می گردد ، پس دو تا دفترچه مجزا برای ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم منتشر می شود. دفترچه راهنمای آزمون تیزهوشان شامل تمامی اطلاعات مربوط به فرایند ثبت نام مدارس تیزهوشان می باشد که دانش آموزان میتوانند با مطالعه آن همه اطلاعات لازم برای شرکت در آزمون تیزهوشان را بدیت بیاورند.

محتوای دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان شامل : زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ، مدارک لازم برای ثبت نام مدارس تیزهوشان ، نحوه پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ، زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان ، منابع آزمون تیزهوشان وتعداد سوالت و ضرایب دروس امتحانی ، نحوه اعمال سهمیه شاهد و ایثارگران ، زمان اعلام نتایج و نحوه دریافت کارنامه تیزهوشان ، نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نحوه درخواست انتقالی و جابجایی در مدارس تیزهوشان می باشد.

شما داوطلبان عزیز می توانید با مطالعه کامل دفترچه راهنمای آزمون تیزهوشان ، فرایند ثبت نام مدارس تیزهوشان را با توجه به جدول زمانبندی اعلام شده انجام دهید.

دقت داشته باشید که تمامی مراحل ثبت نام را بصورت دقیق و بدون هیچ خطایی انجام داده باشید ، در غیر این صورت کوچک ترین مغایرت اطلاعات میتواند به منزله جلوگیری از شرکت در آزمون تیزهوشان باشد.

همچنین داوطلبانی که در ثبت نام مدارس تیزهوشان دچار خطا شده و اطلاعات داوطلبی رو بصورت اشتباه وارد کرده اند میتوانند با مراجعه به سایت www.azmoon.medu.ir نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس تیزهوشان اقدام کنند. و داونش آموزانی پاسه ششم که قصد شرکت در آزمون سنجش هوش تیزهوشان را دارند میتوانند از طریق سایت hoosh.medu.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

چنانچه در فرایند ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و ثبت نام مدارس شاهد با مشکلی مواجه شدید میتوانید از راهنمایی های مشاورین مرکز سبز مشاور sabzmoshaver.com استفاده نمایید.

 

منبع: دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان ازطریق سایت www.azmoon.medu.ir آموزش پزشکی

 

 

+ نوشته شده توسط Entekhabreshte در ، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تیزهوشان، نمونه دولتی، سایت تیزهوشان، سایت نمونه دولتی، azmoon medu ir، hoosh medu ir، مدارس تیزهوشان، مدارس نمونه دولتی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
کلیه حقوق نوشته‌ها متعلق به این وب‌سایت می‌باشد و کپی برداری از آن‌ها بدون ذکر منبع غیرمجاز است؛