تبلیغات

ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان

۰

ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان

مدارس شاهد شهر زاهدان از علاقه مندان به تحصیل در این مدارس با در نظر گرفتن شرایط اختصاصی ثبت نام بعمل می آورد . ثبت نام در مدارس شاهد شهر زاهدان در مقاطع تحصیلی مختلف صورت می گیرد و داوطلبان میتوانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان در این مدارس ادامه تحصیل دهند.

برای ثبت نام مدارس شاهد می توانید به لینک " ثبت نام مدارس شاهد " و یا مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور به نشانی http://sabzmoshaver.com کمک بگیرید.


ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان

مدارس شاهد شهر زاهدان از علاقه مندان به تحصیل در این مدارس با در نظر گرفتن شرایط اختصاصی ثبت نام بعمل می آورد . ثبت نام در مدارس شاهد شهر زاهدان در مقاطع تحصیلی مختلف صورت می گیرد و داوطلبان میتوانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان در این مدارس ادامه تحصیل دهند.

برای ثبت نام مدارس شاهد می توانید به لینک " ثبت نام مدارس شاهد " و یا مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور به نشانی http://sabzmoshaver.com کمک بگیرید.

نشانی سایت سبز مشاور sabzmoshaver.com می باشد. ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان در مقاطع تحصیلی بدین صورت می باشد : ثبت نام مدارس شاهد پایه ابتدایی شهر زاهدان ،  ثبت نام مدارس شاهد پایه متوسطه اول شهر زاهدان ، ثبت نام مدارس شاهد پایه متوسطه دوم شهر زاهدان و ثبت نام میان پایه مدارس شاهد شهر زاهدان.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان

با توجه به اینکه پذیرش در مدارس شاهد شهر زاهدان در پایه های مختلف صورت می گیرد ، پس شرایط ثبت نام دانش آموزان در مقاطع مختلف متفاوت می باشد. دانش آموزان برای ورود به مدارش شاهد باید علاوه بر داشتن شرایط عمومی ، شرایط اختصاصی مدارس شاهد و همچنین امتیازات لازم برای قبولی در مدارس شاهد را داشته باشند.

با توجه به اینکه داوطلبان پایه اول ابتدایی هیچ سابقه تحصیلی ندارند ، در پذیرش پایه ابتدایی مدارس شاهد شرایط عمومی دانش آموزان و امتیازات مربوط به مدارس شاهد لحاظ می گردد.

دانش آموزانی که داوطلب شرکت در ثبت نام پایه ششم به هفتم مدارس شاهد شهر زاهدان هستند باید در تمامی دروس پایه پنجم نمرات خیلی خوب و یا حداقل در دو درس نمره خوب را کسب نمایند. همچنین برای پذیرش در پایه متوسطه اول مدارس شاهد ، دانش آموزان بایستی امتیازات مربوط به جدول امتیازبندی مدارس شاهد رو کسب نمایند.

همچنین داوطلبانی که میخواهند در ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد  شهر زاهدان شرکت نمایند بایستی معدل نمرات آن ها در پایه هشتم 18 به بالا باشد.

زمان و نحوه ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان

ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان هرساله و یک مرتبه در سال انجام می گیرد که داوطلبان برای تحصیل در این مدارس باید بر اساس زمان بندی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان  معمولا هرساله از اول خرداد ماه شروع شده و تا اواخر مرداد ماه ادامه می یابد. بدین صورت که ابتدا ثبت نام پایه ابتدایی مدارس شاهد شهر تهزان شروع شده و در ادامه به ترتیب ثبت نام متوسطه اول مدارس شاهد و متوسطه دوم مدارس شاهد شهر زاهدان شروع می گردد و در آخر هم ثبت نام میان پایه مدارس شاهد شهر زاهدان انجام می گیرد.

ثبت نام در مدارس شاهد شهر زاهدان به صورت اینترنتی بوده و مدارس از انجام ثبت نام حضوری اجتناب میکنند. همه متقاضیان میتوانند با مراجعه به  سایت مدارس شاهد کشور به نشانی اینترنتی www.saja.medu.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

دانش آموزان توجه داشته باشند که برای ثبت نام در سایت مدارس شاهد نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارند. دانش آزموان میتوانند با وارد کردن شماره دانش آموزی و شماره شناسنامه خود وارد سامانه ثبت نام شده و مشخصات داوطلبی خود را وارد نمایند. پس از تکمیل اطلاعات داوطلبی باید مداس مربوط به منطقه سکونت خود را به ترتیب اولویت انتخاب نمایید و در ادامه در صورت داشتن امتیازات مربوط به قبولی در مدارس شاهد شهر زاهدان می توانید آن ها را وارد نمایید. پس از تکمیل تمامی مراحل بت نام در انتها باید کد رهگیری ثبت نام را دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان مختص خانواده های شاهد و ایثارگران نمی باشد و تمامی داوطلبان میتوانند در ثبت نام این مدارس شرکت کنند.

اعلام نتایج مدارس شاهد شهر زاهدان

داوطلبانی که در ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان شرکت داشته اند میتوانند یک هفته پس از اتمام زمان ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان ، به سایت saja.medu.ir جهت مشاهده نتایج خود مراجعه کنند. داوطلبانی که موفق به پذیرش در مدارس شاهد می شوند بایستی با در دست داشتن مدارک مربوط به پذیرفته شدگان مدارس شاهد شهر زاهدان به مدرسه مربوطه مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

 

هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
کلیه حقوق نوشته‌ها متعلق به این وب‌سایت می‌باشد و کپی برداری از آن‌ها بدون ذکر منبع غیرمجاز است؛