تبلیغات

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان ازطریق سایت www.azmoon.medu.ir

۰

با توجه به اینکه در سال های گذشته علاقه دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان زیاد شده و داوطلبان زیادی برای شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان داوطب شده اند ، مسلما رقابت برای قبولی در این مدارس نیز بسیار بیشتر از قبل شده است.

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Entekhabreshte در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تیزهوشان، نمونه دولتی، سایت تیزهوشان، سایت نمونه دولتی، azmoon medu ir، hoosh medu ir، مدارس تیزهوشان، مدارس نمونه دولتی

زمان ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی

۰

مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی از مدارس بسیار پرطرفدار در کشور می باشند که بسیاری از دانش آموزان  تمایل دارند در یکی از این مدارس وارد شوند و ادامه تحصیل دهند. زیرا که بسیاری از والدین و کارشناسان سطح مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی را از بقیه مدارس بالاتر می دانند و در واقع با وارد شدن دانش آموز در این مدارس تا حدودی خیال والدین و خود دانش آموز از برخورداری از سطح علمی مناسب و امکانات خوب راحت می شود. البته نا گفته نماند که در سال های اخیر مدارس دیگری سطح علمی قابل قبولی پیدا کرده اند و ثبت نام مدارس ماندگار البرز ، ثبت نام مدارس فرهنگ ، ثبت نام مدارس شاهد و مدارس انرژی اتمی نیز پرمتقاضی شده است.

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Entekhabreshte در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تیزهوشان، hoosh medu ir، www hoosh medu ir، مدارس تیزهوشان، سایت تیزهوشان، نمونه دولتی، مدارس نمونه دولتی

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

۰

قبل از اینکه به بیان شرایط ثبت نام در مدارس تیزهوشان بپردازیم لازم میدانیم ابتدا اشاره ای به زمان و نحوه ثبت نام داشته باشیم. آزمون مدارس تیزهوشان در چند سال اخیر از طریق سامانه استعدادهای درخشان در دو پایه هفتم و پایه دهم  بصورت کشوری انجام می گیرد. آدرس سایت تیزهوشان به نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir  می باشد که دانش آموزان باید در بازه زمانی اعلام شده نسبت به انجام مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند.

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Entekhabreshte در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تیزهوشان، مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی، مدارس نمونه دولتی، سایت تیزهوشان، سایت نمونه دولتی

سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

۰

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم انجام میگیرد. برای گزینش دانش آموزان در هر دو مقطع مدارس تیزهوشان ازطریق سازمان استعدادهای درخشان آزمونی با عنوان " آزمون مدارس تیزهوشان " برگزار می شود.

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Entekhabreshte در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تیزهوشان، سایت تیزهوشان، azmoon medu مدارس تیزهوشان، ثبت نام تیزهوشان، سایت ثبت نام تیزهوشان، نمونه دولتی، ثبت نام نمونه دولتی

سایت www.azmoon.medu.ir

۰

سازمان استعدادهای درخشان مجری برگزاری آزمون ورودی مدارس تیزهوشان می باشد. آزمون مدارس تیزهوشان با هدف گزینش دانش آموزان ممتاز و با استعداد هر ساله برگزار می گردد. آزمون تیزهوشان در دو پایه تحصیلی مختلف با عنوان آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه هفتم و آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه دهم برگزار می گردد.

 

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Entekhabreshte در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تیزهوشان، سایت تیزهوشان، azmoon medu مدارس تیزهوشان، ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان

۰

ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان

مدارس شاهد شهر زاهدان از علاقه مندان به تحصیل در این مدارس با در نظر گرفتن شرایط اختصاصی ثبت نام بعمل می آورد . ثبت نام در مدارس شاهد شهر زاهدان در مقاطع تحصیلی مختلف صورت می گیرد و داوطلبان میتوانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام مدارس شاهد شهر زاهدان در این مدارس ادامه تحصیل دهند.

برای ثبت نام مدارس شاهد می توانید به لینک " ثبت نام مدارس شاهد " و یا مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور به نشانی http://sabzmoshaver.com کمک بگیرید.

 ادامه …

ثبت نام مدارس شاهد استان سیستان و بلوچستان

۰

مدارس شاهد استان سیستان و بلوچستان از علاقه مندان به تحصیل در این مدارس با در نظر گرفتن شرایط اختصاصی ثبت نام بعمل می آورد . ثبت نام در مدارس شاهد استان سیستان و بلوچستان در مقاطع تحصیلی مختلف صورت می گیرد و داوطلبان میتوانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام مدارس شاهد استان سیستان و بلوچستان در این مدارس ادامه تحصیل دهند.

 

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Entekhabreshte در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: مدارس شاهد

رشته های کاردانی علمی کاربردی رشته مکانیک – پمپ و کمپرسور

۰

رشته مکانیک – پمپ و کمپرسور یکی از رشته های محبوب و مخصوص دانشگاه علمی کاربردی می باشد که داوطلبان بسیار زیادی سالیانه در رشته مکانیک – پمپ و کمپرسور ثبت نام کرده و وارد دانشگاه می شوند. رشته کاردانی مکانیک – پمپ و کمپرسور دانشگاه علمی کاربردی دارای واحدهای تخصصی و متفاوت با رشته های مشابه مکانیک – پمپ و کمپرسور بقیه دانشگاه ها می باشد. در زیر درباره رشته مکانیک – پمپ و کمپرسور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بصورت کلی توضیح داده شده است و تمامی اطلاعاتی که برای رشته مکانیک – پمپ و کمپرسور علمی کاربردی لازم دارید را در زیر قرار داده ایم.

 ادامه …

رشته های کاردانی علمی کاربردی رشته لوازم خانگی

۰

رشته لوازم خانگی یکی از رشته های محبوب و مخصوص دانشگاه علمی کاربردی می باشد که داوطلبان بسیار زیادی سالیانه در رشته لوازم خانگی ثبت نام کرده و وارد دانشگاه می شوند. رشته کاردانی لوازم خانگی دانشگاه علمی کاربردی دارای واحدهای تخصصی و متفاوت با رشته های مشابه لوازم خانگی بقیه دانشگاه ها می باشد. در زیر درباره رشته لوازم خانگی کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بصورت کلی توضیح داده شده است و تمامی اطلاعاتی که برای رشته لوازم خانگی علمی کاربردی لازم دارید را در زیر قرار داده ایم.

 ادامه …

زمان و نحوه پرداخت آزمون دکتری

۰

بسیاری از داوطلبان در مورد زمان و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری سوال داشتند که قصد داریم در این مقاله تا حدودی به سوالات داوطلبان در زمینه هزینه آزمون دکتری پاسخ داده باشیم.

بر خلاف سال های گذشته که آزمون جداگانه ای برای دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد در مقطع دکتری برگزار می گردید ، در دو سال اخیر آزمون مشترکی برای ورود به مقطع دکتری در تمامی دانشگاه ها برگزار می گردد. بدین منظور متقاضیانی که داوطلب شرکت در دکتری دانشگاه آزد هستند نیازی به خرید کارت اعتباری مجزا برای دکتری دانشگاه آزاد ندارند که این امر باعث صرفه جویی در پرداخت هزینه آزمون دکتری برای داوطلبان شده است.

 ادامه …
نوشته‌های اخیر